expand_less
  • Les receptes de l'àvia Rosa
expand_more
Descripció
Patates, cebes, tomaques, ous i oli doliva són alguns dels ingredients que, segons làvia Rosa, no poden faltar en una cuina. I no ho diu perquè sí. Lavalen anys dexperiència olorant i tastant els plats de la padrina, ajudant la mare de ben petita i posant més tard tots els sentits, tant en els plats que cuina seguint els passos de les receptes familiars, com en els que imagina o millora després dun dinar fora de casa. Anys de cuinar a foc lent o de preparar una menja ràpida; aromes, sabors i colors, tots a la memòria de lànima daquestes pàgines. Aquest és un recull de més de 100 receptes tradicionals, inventades i versionades, duna dona excepcional, que viu i treballa per a la família i que es passeja entre els fogons amb delicadesa i decisió. Lavalen anys dexperiència olorant i tastant els plats de la padrina, ajudant la mare de ben petita i posant més tard tots els sentits, tant en els plats que cuina seguint els passos de les receptes familiars, com els que imagina o millora després dun dinar fora de casa. Conill a la vinagreta, potes amb escamarlans, braç de gitano de crema i molts altres plats o consells.

Les receptes de l'àvia Rosa

Rosa Teigell Mas
Preu
12,50 €
Subscriptors
11,88 €
Quantitat

 

Gratuït a partir de 85€

 

Entrega en 24/48 hores

  • Descripció
    Patates, cebes, tomaques, ous i oli doliva són alguns dels ingredients que, segons làvia Rosa, no poden faltar en una cuina. I no ho diu perquè sí. Lavalen anys dexperiència olorant i tastant els plats de la padrina, ajudant la mare de ben petita i posant més tard tots els sentits, tant en els plats que cuina seguint els passos de les receptes familiars, com en els que imagina o millora després dun dinar fora de casa. Anys de cuinar a foc lent o de preparar una menja ràpida; aromes, sabors i colors, tots a la memòria de lànima daquestes pàgines. Aquest és un recull de més de 100 receptes tradicionals, inventades i versionades, duna dona excepcional, que viu i treballa per a la família i que es passeja entre els fogons amb delicadesa i decisió. Lavalen anys dexperiència olorant i tastant els plats de la padrina, ajudant la mare de ben petita i posant més tard tots els sentits, tant en els plats que cuina seguint els passos de les receptes familiars, com els que imagina o millora després dun dinar fora de casa. Conill a la vinagreta, potes amb escamarlans, braç de gitano de crema i molts altres plats o consells.
  • Opinions

Utilitzem cookies pròpies i de tercers amb finalitats analítiques i tècniques per mostrar-te publicitat personalitzada basada en els teus hàbits de navegació. Pots acceptar totes les cookies fent clic al botó 'Acceptar' o configurar-les o rebutjar-les fent clic al botó 'Configurar'.

Amb el teu acord, nosaltres i els nostres socis fem servir cookies o tecnologies similars per emmagatzemar dades personals com la teva visita a aquest lloc web, accedir-hi i processar-les. Pots retirar el teu consentiment o bé oposar-te al processament de dades basat en interessos legítims en qualsevol moment fent clic a 'Més informació' o a la nostra política de privacitat en aquest lloc web.

Nosaltres i els nostres socis fem el següent tractament de dades:

Emmagatzemar o accedir a informació en un dispositiu, oferir anuncis i contingut personalitzat, mesurar anuncis i contingut, informar sobre el públic i el desenvolupament de productes, oferir dades de localització geogràfica precisa i identificar mitjançant les característiques de dispositius.

Cookies necesarias
Las cookies necesarias ayudan a hacer una página web utilizable activando funciones básicas como la navegación en la página y el acceso a áreas seguras de la página web. La página web no puede funcionar adecuadamente sin estas cookies.
Cookie name Provider Purpose Expiry
araPageCount botiga.ara.cat 3 mesos
laravel_session botiga.ara.cat Cookie utilizada para identificar una instancia de sesión para el usuario. 1 día
nx-session-id botiga.ara.cat Cookie utilizada para identificar una instancia de sesión para el usuario. 1 día
PHP_SESSID botiga.ara.cat Esta cookie es nativa de PHP y permite a los sitios web almacenar datos de estado serializados. Se utiliza para establecer una sesión de usuario y para pasar datos de estado a través de una cookie temporal, que comúnmente se conoce como cookie de sesión. Sesión
PrestaShop-# botiga.ara.cat Esta cookie permite conservar abiertas las sesiones del usuario durante su visita y le permite pasar un pedido o toda una serie de funcionamientos como: fecha de adición de la cookie, idioma seleccionado, divisa utilizada, última categoría de producto visitado, productos recientemente vistos, acuerdo de utilización de servicios del sitio, identificador del cliente, identificador de conexión, apellido, nombre, estado conectado, su contraseña cifrada, e-mail relacionado con la cuenta del cliente y el identificador del carrito. 480 horas
Cookies de marketing
Las cookies de marketing se utilizan para rastrear a los visitantes en las páginas web. La intención es mostrar anuncios relevantes y atractivos para el usuario individual, y por lo tanto, más valiosos para los editores y terceros anunciantes.
Cookie name Provider Purpose Expiry
_gcl_au google Utilitzada per google adsense 3 mesos
Content not available