expand_less
  • Grans mamífers terrestres de Catalunya i els seus rastres
  • Grans mamífers terrestres de Catalunya i els seus rastres
  • Grans mamífers terrestres de Catalunya i els seus rastres
expand_more
Descripció
Còmoda guia en format de paper plastificat desplegable, molt pràctica, que inclou els grans mamífers terrestres de Catalunya. És la guia de camp més exhaustiva sobre el tema fins ara, i hi surten des desquirols, conills i marmotes fins al cérvol i lós bru Hi ha tots els carnívors geneta, llúdriga, teixó, altres mustèlids, guineu, llop, i els grans herbívors ungulats senglar, cabirol, cérvol, daina, isard, cabra salvatge. Com que són un grup difícil de veure en llibertat, shan inclòs sis làmines de rastres caus, petjades o femtes que fan la guia més original respecte daltres publicades i alhora útil. A cada làmina shi il·lustren les espècies, que sacompanyen dun petit text divulgatiu i dunes icones amb informació complementària per facilitar-ne la localització i identificació.

Grans mamífers terrestres de Catalunya i els seus rastres

Toni Llobet, Jordi Ruiz-Olmo
5,00 €
Quantitat

 

Gratuït a partir de 85€

 

Entrega en 24/48 hores

  • Descripció
    Còmoda guia en format de paper plastificat desplegable, molt pràctica, que inclou els grans mamífers terrestres de Catalunya. És la guia de camp més exhaustiva sobre el tema fins ara, i hi surten des desquirols, conills i marmotes fins al cérvol i lós bru Hi ha tots els carnívors geneta, llúdriga, teixó, altres mustèlids, guineu, llop, i els grans herbívors ungulats senglar, cabirol, cérvol, daina, isard, cabra salvatge. Com que són un grup difícil de veure en llibertat, shan inclòs sis làmines de rastres caus, petjades o femtes que fan la guia més original respecte daltres publicades i alhora útil. A cada làmina shi il·lustren les espècies, que sacompanyen dun petit text divulgatiu i dunes icones amb informació complementària per facilitar-ne la localització i identificació.
  • Opinions

Utilitzem cookies pròpies i de tercers amb finalitats analítiques i tècniques per mostrar-te publicitat personalitzada basada en els teus hàbits de navegació. Pots acceptar totes les cookies fent clic al botó 'Acceptar' o configurar-les o rebutjar-les fent clic al botó 'Configurar'.

Amb el teu acord, nosaltres i els nostres socis fem servir cookies o tecnologies similars per emmagatzemar dades personals com la teva visita a aquest lloc web, accedir-hi i processar-les. Pots retirar el teu consentiment o bé oposar-te al processament de dades basat en interessos legítims en qualsevol moment fent clic a 'Més informació' o a la nostra política de privacitat en aquest lloc web.

Nosaltres i els nostres socis fem el següent tractament de dades:

Emmagatzemar o accedir a informació en un dispositiu, oferir anuncis i contingut personalitzat, mesurar anuncis i contingut, informar sobre el públic i el desenvolupament de productes, oferir dades de localització geogràfica precisa i identificar mitjançant les característiques de dispositius.

Cookies necesarias
Las cookies necesarias ayudan a hacer una página web utilizable activando funciones básicas como la navegación en la página y el acceso a áreas seguras de la página web. La página web no puede funcionar adecuadamente sin estas cookies.
Cookie name Provider Purpose Expiry
araPageCount botiga.ara.cat 3 mesos
laravel_session botiga.ara.cat Cookie utilizada para identificar una instancia de sesión para el usuario. 1 día
nx-session-id botiga.ara.cat Cookie utilizada para identificar una instancia de sesión para el usuario. 1 día
PHP_SESSID botiga.ara.cat Esta cookie es nativa de PHP y permite a los sitios web almacenar datos de estado serializados. Se utiliza para establecer una sesión de usuario y para pasar datos de estado a través de una cookie temporal, que comúnmente se conoce como cookie de sesión. Sesión
PrestaShop-# botiga.ara.cat Esta cookie permite conservar abiertas las sesiones del usuario durante su visita y le permite pasar un pedido o toda una serie de funcionamientos como: fecha de adición de la cookie, idioma seleccionado, divisa utilizada, última categoría de producto visitado, productos recientemente vistos, acuerdo de utilización de servicios del sitio, identificador del cliente, identificador de conexión, apellido, nombre, estado conectado, su contraseña cifrada, e-mail relacionado con la cuenta del cliente y el identificador del carrito. 480 horas
Cookies de marketing
Las cookies de marketing se utilizan para rastrear a los visitantes en las páginas web. La intención es mostrar anuncios relevantes y atractivos para el usuario individual, y por lo tanto, más valiosos para los editores y terceros anunciantes.
Cookie name Provider Purpose Expiry
_gcl_au google Utilitzada per google adsense 3 mesos
Content not available